Jestliže plánujete výrobu bazénových zastřešení, světlíků nebo se chystáte na výstavbu haly, obraťte se na nás. Vyrobíme vám výkresové hliníkové profily přímo na míru.

Proč hliník?

Hliník je ideální materiál pro venkovní stavby. Je totiž lehký, snadno zpracovatelný, ale přitom velmi pevný a v podstatě i bezúdržbový. Velkou výhodou hliníku je však odolnost vůči přírodním živlům. Z toho důvodu se hliník využívá při výrobě konstrukce bazénového zastřešení, i pokud je v něm pro ostatní materiály velmi agresivní sůl pro slanost vody.

Hliníkové profily pro montáž zastřešení

Výkresové profily zastřešení bazénu je zhotoveno v řádech několika dnů. Jejich výroba probíhá na základě vytvoření 2D nebo 3D výkresu v CAD systému. Je možné nejprve vytvořit a hlavně vyzkoušet prototyp. Ten je vytvořen z polyamidu, nebo PA. Klient tak může požadovaný výrobek nejprve vidět, než jen pustí do výroby. Díky tomu je možné předejít chybám a klienti ta nepřijdou o velké sumy za zbytečnou výrobu a materiál.

Jako hliníkové profily pro montáž zastřešení se osvědčili takzvané eloxované hliníkové profily. Jdou ideální proto, jelikož jsou výrazně odolné vůči vnějším vlivům. Na hliníkových kolejištích jsou následně ukotveny jednotlivé segmenty zastřešení, což zajistí pohodlné ovládání všech nasazených segmentů zastřešení.